Dnes slaví : Lucie Zítra slaví : Lýdie

Věk a podmínky účasti v soutěži:

 1. Účastnit soutěží se mohou všichni nad 18 let, neurčí-li provozovatel u dané soutěže jinak.
 2. Účastnit soutěže se může jeden člověk pouze jednou, neurčí-li provozovatel u dané soutěže jinak. Podvodné pokusy s více emailovými adresami na stejné jméno budou nulovány a nebudou brány v potaz.
 3. Neurčí-li daná soutěž jinak jsou soutěže přístupné neregistrovaným uživatelům.
 4. Zasláním příběhů, říkanek a fotografií souhlasíte s tím, že všechny budou zveřejněny a zpřístupněny čtenářkám magazínu Nejenmaminkam.cz a to na internetových stránkách magazínu a na profilech magazínu na sociálních sítích (Facebook, Google+, YouTube, Twitter), případně na spolupracujících stránkách k dané soutěži. Příspěvek je možné zveřejnit anonymně po žádosti soutěžícího.
 5. Do soutěží nebudou zařazeny příspěvky s nevhodně zaměřeným obsahem.

Určování výher, jejich pořadí, oznámení a zaslání výher:

 1. Aby se zamezilo opakovaným výhrám jednoho soutěžícího zavádíme pravidlo na správné výherní odpovědi v pořadí jak nám přijdou na email. Neurčí-li provozovatel u dané soutěže jinak bude za výherní považována 50-tá, 100-tá a 150tá správná doručená odpověď.
 2. Výherci jsou o výhře informováni emailem. Seznam výherců je vyvěšen na stránkách Nejenmaminkam.cz a na profilech magazínu na sociálních sítích (Facebook, Google+, YouTube, Twitter).
 3. Ceny jsou zasílány Českou poštou do 14dní od vyhlášení výherců redakcí Nejenmaminkam.cz, nebo přímo sponzorem soutěže.
 4. Pokud ceny rozesílá přímo sponzor, budou mu poskytnuty údaje výherců dané soutěže.

Ochrana osobních údajů:

7. Dle zákona  č. 101/2000 Sb. je provozovatel zaregistrován Úřadem pro ochranu osobních údajů pod č. 00043198/001 dne 10. 5. 2012. Registrací souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, jako jsou email, jméno, nick, adresa. Vámi svěřené údaje budou využity jen pro naši potřebu a pro zasílání informačních emailů o novinkách, soutěžích a změnách na tomto webu a u provozovatele. S uvedenými podmínkami souhlasí i neregistrovaní účastníci soutěží, kteří se zúčastní soutěží. Pokud časem nebudete chtít být v databázi údajů stačí zrušit registraci, případně písemně na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. o této skutečnosti informovat.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli pravidla doplnit, či změnit.

Tipy na výchovu dětí

 • Jak pomoci dětem vybudovat zdravé pracovní návyky?

  Už kolem tří let věku dítěte se začíná rozvíjet vůle. Vůle je ta složka osobnosti, která nám pomáhá překonávat překážky,

  ...
 • 10. rad k výchově

  Výchova dítěte může být velmi komplikovaná a zároveň je velmi důležitá. Možná, že taková dokonalá výchova dítěte ani neexistuje. Já jsem

  ...
 • Inteligence a rozvoj dítěte

  Péče v prvních dvanácti měsících života dá dítěti často mnohem víc pro jeho rozvoj než celých

  ...

Říkanky pro děti

 • 40 našich nejoblíbenějších

  1. Antoši, máš kocoura na koši! Kocour spadne z koše, porazí Antoše!

  2. Kadla, Kadla, z půdy spadla, natloukla si

  ...
 • Můj andělíček

  Andělíčku, můj strážníčku,

  opatruj mi mou dušičku,

  opatruj ji ve dne, v noci,

  od zlého i od

  ...
 • Jirka

  Jede Jirka na koze,

  bačkory má na noze,

  na bačkorách ostruhy,

  spadl s kozou do struhy.

Nechejte si zasílat novinky