Dnes slaví : Jeroným Zítra slaví : Igor

SovaTento článek je o tom, že velmi oblíbeným tvořivým námětem pro děti je sova. Sovy zaregistrujete, i kdyby jste je do této doby znali jen jako nápěv písně Tří sester: "Sovy v mazutu". Sovy prostě vedou, můžete se s nimi setkat často a v různých podobách. A taky je tento článek o tom, že i když tvoříte podle vzoru, může to dopadnout úplně úplně jinak laughing. Tenhle námět jednoznačně doporučuji, je jednoduchý. Můžete si sovy přilepit třeba na dveře, je to velmi pěkná dekorace.

Chcete-li si vybrat nějaký návod na tvoření sovy, doporučuji zadat na Google: owl craft kidsowl craft children. "Vyjede" Vám opravdu nepřeberné množství nápadů, jak vyrobit sovy.

tvoříme s dětmi sovy

My jsme si vybrali sovu z papírového talíře: http://huppiemama.com/fall-kids-craft-paper-plate-owl/. Vzorová sova má na bříšku barevné obloučky, které se ukázaly jako potíž. Dítě (6 let) mělo poměrně velký problém vytvořit pravidelné obloučky.

tvoříme s dětmi sovy

A taky naše sovy hýří poměrně velkým počtem barev :-), rozhodně se nepodařilo dodržet žluto-hnědou kombinaci laughing.

tvoříme s dětmi sovy

Ale určitě to stojí za to, máme dveřích jsme je měli přelepené jako dekoraci poměrně dlouhou dobu laughing. Jako veselý podzimní námět - ideální wink. Vsadím se, že děti i Vás určitě rozptýlí wink.

Tipy na výchovu dětí

30. září 2023

 • Přiznání rodičů: Co se jim honí v hlavách?

  Mnoho rodičů, při pohledu na své dítě v určité situaci, má myšlenky které nejsou zrovna „košér“. Přesto tady jsou a zažívají je

  ...
 • Dvě malé děti, aneb jak to všechno zvládnu!?

  Maminky, které očekávají druhý přírůstek do rodiny zažívají ačkoliv velmi šťastné, tak i velmi náročné období. Některé však mají spousty otázek a pochybností nejen z

  ...
 • Šikana: Jak jí předcházet?

  Když se problémy ve třídě začnou řešit teprve ve chvíli, kdy je některé z dětí šikanováno, je už pozdě. Důležité je podchytit vše ještě v zárodku a ihned řešit.

  ...

Říkanky pro děti

30. září 2023

 • 40 našich nejoblíbenějších

  1. Antoši, máš kocoura na koši! Kocour spadne z koše, porazí Antoše!

  2. Kadla, Kadla, z půdy spadla, natloukla si

  ...
 • Můj andělíček

  Andělíčku, můj strážníčku,

  opatruj mi mou dušičku,

  opatruj ji ve dne, v noci,

  od zlého i od

  ...
 • Jirka

  Jede Jirka na koze,

  bačkory má na noze,

  na bačkorách ostruhy,

  spadl s kozou do struhy.

Nechejte si zasílat novinky