Dnes slaví : Jeroným Zítra slaví : Igor

Na tyto stránky před lety (během rodičovské dovolené) začala zaznamenávat nápady a poznámky o tvoření s dětmi původní majitelka Petra Fejtková.

Od té doby se hodně změnilo, jedno ale za tu dobu víme jistě, tvořivost je více než důležitá (nejen pro děti). Zkušenost s uskutečňováním vlastních nápadů, vnímání užitku a krásy věcí okolo jsou dobrými východisky pro život v tomto ne úplně jednoduchém světě.

Nyní již na tento web nepřispívá, nějakou dobu byl ponechán svému osudu. To, co se při tvorbě s dětmi a tohoto webu naučila, využívá dále ve své práci. Petře patří velký dík za kus odvedené Práce.

Tyto stránky v říjnu 2017 předala Míši Hložkové, tedy mě, mohu tak se svým synem Františkem a možná i s jeho sourozenci, když budou chtít, pokračovat v tvoření a web tak může dále žít. Doufám, že nezklameme Petřin odkaz a obsah bude ku prospěchu všem. :)

 

Hezké tvoření přejí Míša a František

 

Tipy na výchovu dětí

30. září 2023

 • Přiznání rodičů: Co se jim honí v hlavách?

  Mnoho rodičů, při pohledu na své dítě v určité situaci, má myšlenky které nejsou zrovna „košér“. Přesto tady jsou a zažívají je

  ...
 • Dvě malé děti, aneb jak to všechno zvládnu!?

  Maminky, které očekávají druhý přírůstek do rodiny zažívají ačkoliv velmi šťastné, tak i velmi náročné období. Některé však mají spousty otázek a pochybností nejen z

  ...
 • Šikana: Jak jí předcházet?

  Když se problémy ve třídě začnou řešit teprve ve chvíli, kdy je některé z dětí šikanováno, je už pozdě. Důležité je podchytit vše ještě v zárodku a ihned řešit.

  ...

Říkanky pro děti

30. září 2023

 • 40 našich nejoblíbenějších

  1. Antoši, máš kocoura na koši! Kocour spadne z koše, porazí Antoše!

  2. Kadla, Kadla, z půdy spadla, natloukla si

  ...
 • Můj andělíček

  Andělíčku, můj strážníčku,

  opatruj mi mou dušičku,

  opatruj ji ve dne, v noci,

  od zlého i od

  ...
 • Jirka

  Jede Jirka na koze,

  bačkory má na noze,

  na bačkorách ostruhy,

  spadl s kozou do struhy.

Nechejte si zasílat novinky