Dnes slaví : Milada Zítra slaví : Apolena

tvoření s dětmi, vyrábíme z plata od vajec, tvoříme housenku z plat od vajecHladová housenka se líbí snad všem dětem. Výroba housenky je velmi jednoduchá, zvládne ji i 3-leté dítě (s pomocí dospělého). Při tvoření housenky zužitkujete plata od vajec, zhotovení housenky je nenáročné na materiálHousenku můžete použít jako dekoraci do dětského interiéru.

Materiál a pomůcky potřebné pro tvoření: velké plato od vajec (housenka by měla být dlouhá), vodové barvy a štětec, pohyblivé oči nebo barevný papír na výrobu očí a nůžky.
Jak na tvoření:

  • Z plata od vajec odstřihněte jednu řadu.
  • Plato nabarvěte. Část plata, která bude tvořit hlavu housenky, nabarvěte na červeno. Zbytek plata - "tělo" housenky- natřete tělo na zeleno.
  • Nechejte barvu na housence zaschnout.
  • Housenku dotvořte dle své fantazie. Na hlavu nalepte oči a protáhněte drátky jako tykadélka. Můžete se vyřádit i úplně jinak, můžete housence dodělat nožičky apod.
  • Další nápady na tvoření z plata od vajíček najdete tady: nápady na tvoření z plat (kartónu) od vajíček.

tvoříme s dětmi, housenka z plata od vajec

Další nápady:

Nápady na tvoření z plat (kartonů od vajec) najdete pod klíčovými slovy egg carton craft - egg carton craft kids - egg carton craft spring. Ale taky, a to mě překvapilo, plato se dá použít na vánoční tvoření. Vánoční tvoření z kartonů od vajec najdete pod klíčovými slovy: egg carton craft christmas (zvonečky, stromečky atd.).

Máme vyzkoušeno:

Tipy na výchovu dětí

Kanál nebyl nalezen

Říkanky pro děti

Kanál nebyl nalezen

Nechejte si zasílat novinky