Dnes slaví : Drahoslav Zítra slaví : Vladislav

V dnešní době přibývá stále více lidí, kteří potřebují hlídací služby pro své děti. Bohužel většinou v čase, kdy nemohou využít klasické školky či jesle. Stále častěji se také stává, že školská zařízení nemají pro předškolní děti umístění a nezbývá tedy nic jiného, než si zajistit hlídání dětí svépomocí. Jak si s takovou situací poradit, aniž byste se museli strachovat o své potomky?


Agentura se o vaše potomky postará

Většinou lidé hledají na hlídání svých dětí chůvy přes inzerát, ale je to poměrně nespolehlivý způsob, jak získat dozor pro děti na dobu své nepřítomnosti. Nemáte totiž nikdy jistotu, zda jsou zkušenosti žen z inzerátů skutečné a jestli s nimi vaše děti budou opravdu v bezpečí a bude o ně dobře postaráno. Co ještě hrozí? Čtěte zde. Agentura na hlídání dětí vás však těchto starostí zbaví, protože ve své databázi mají desítky různých žen, které se hlídáním dětí profesionálně zabývají již několik let a mají doložitelné reference i potřebné zkušenosti.

 

 

Chůvy z agentury se vám ve všem maximálně přizpůsobí

Navíc si můžete sjednat hlídání na jakoukoliv dobu, ve večerních hodinách ale i o víkendech a svátcích. Profesionální chůva z agentury na hlídání dětí je většinou flexibilní a schopná přizpůsobit se vašim potřebám. Můžete si s ní také sjednat s pomocí agentury nezávaznou schůzku a dozvědět se o ní něco bližšího, položit jí jakoukoliv otázku a zjistit také, jak si bude rozumět s vaším dítětem. To jsou důležité faktory pro získání té správné chůvy. Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nebude paní na hlídání vyhovovat, jednoduše agenturu požádáte o jinou.

 

 

O vaše dítě bude postaráno v domácím prostředí i mimo domov

Hlídání dětí se přitom nesoustředí jen na pobyt mezi čtyřmi zdmi. Stejně tak dobře, jak může chůva hlídat vaše dítě doma, může s ním vyrazit i na výlet nebo na nedaleké hřiště. Také ho může vyzvedávat ze školy nebo doprovázet na zájmové kroužky. Samozřejmě s vaším vědomím a souhlasem. Tento způsob hlídání dětí od agentury vyhovuje rodičům především proto, že nenabourává řád dítěte, což je velmi důležité. Dítě se cítí bezpečně, protože se věci kolem něj nemění a na chůvu si i lépe zvyká. Pro rodiče je to pak velká pomoc, pokud jejich děti mají také pobyt na čerstvém vzduchu a nové zážitky, o kterých může rodičům později vyprávět.

Tipy na výchovu dětí

 • Jak pomoci dětem vybudovat zdravé pracovní návyky?

  Už kolem tří let věku dítěte se začíná rozvíjet vůle. Vůle je ta složka osobnosti, která nám pomáhá překonávat překážky,

  ...
 • 10. rad k výchově

  Výchova dítěte může být velmi komplikovaná a zároveň je velmi důležitá. Možná, že taková dokonalá výchova dítěte ani neexistuje. Já jsem

  ...
 • Inteligence a rozvoj dítěte

  Péče v prvních dvanácti měsících života dá dítěti často mnohem víc pro jeho rozvoj než celých

  ...

Říkanky pro děti

 • 40 našich nejoblíbenějších

  1. Antoši, máš kocoura na koši! Kocour spadne z koše, porazí Antoše!

  2. Kadla, Kadla, z půdy spadla, natloukla si

  ...
 • Můj andělíček

  Andělíčku, můj strážníčku,

  opatruj mi mou dušičku,

  opatruj ji ve dne, v noci,

  od zlého i od

  ...
 • Jirka

  Jede Jirka na koze,

  bačkory má na noze,

  na bačkorách ostruhy,

  spadl s kozou do struhy.

Nechejte si zasílat novinky