Výtvarný nápad pro malé děti - vyrábíme a tvoříme s dětmi sovy

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

vyrábíme sovy, tvoříme s dětmi sovyTento článek je o tom, že velmi oblíbeným tvořivým námětem pro děti je sova. Sovy zaregistrujete, i kdyby jste je do této doby znali jen jako nápěv písně Tří sester: "Sovy v mazutu". Sovy prostě vedou, můžete se s nimi setkat často a v různých podobách. A taky je tento článek o tom, že i když tvoříte podle vzoru, může to dopadnout úplně úplně jinak Laughing. Tenhle námět jednoznačně doporučuji, je jednoduchý. Můžete si sovy přilepit třeba na dveře, je to velmi pěkná dekorace.

Chcete-li si vybrat nějaký návod na tvoření sovy, doporučuji zadat na Google: owl craft kids, owl craft children. "Vyjede" Vám opravdu nepřeberné množství nápadů, jak vyrobit sovy.

tvoříme s dětmi sovy

My jsme si vybrali sovu z papírového talíře: http://huppiemama.com/fall-kids-craft-paper-plate-owl/. Vzorová sova má na bříšku barevné obloučky, které se ukázaly jako potíž. Dítě (6 let) mělo poměrně velký problém vytvořit pravidelné obloučky.

tvoříme s dětmi sovy

A taky naše sovy hýří poměrně velkým počtem barev :-), rozhodně se nepodařilo dodržet žluto-hnědou kombinaci Smile.

tvoříme s dětmi sovy

Ale určitě to stojí za to, máme dveřích jsme je měli přelepené jako dekoraci poměrně dlouhou dobu Laughing. Jako veselý podzimní námět - ideální Smile. Vsadím se, že děti i Vás určitě rozptýlí Smile.